edge tuning

Krav Maga
Kategorie: Články

AZ pneu Tuning Cup 2009 - Sezóna začíná !

imageTuningová sezóna už se nám rozběhla na plné obrátky a s ní přichází také první kolo soutěže AZ pneu Tuning Cup, které se uskuteční v sobotu 2. května v rámci pohodového srazu Fashion Cars Vysoké Mýto. Jak už je z názvu soutěže patrné, je i v letošním roce generálním partnerem opavská společnost AZ pneu, s. r. o., internetový obchod specialistů na pneumatiky a alu kola.


Tuningová sezóna už se nám rozběhla na plné obrátky a s ní přichází také první kolo soutěže AZ pneu Tuning Cup, které se uskuteční v sobotu 2. května v rámci pohodového srazu Fashion Cars Vysoké Mýto. Jak už je z názvu soutěže patrné, je i v letošním roce generálním partnerem opavská společnost AZ pneu, s. r. o., internetový obchod specialistů na pneumatiky a alu kola. A co to znamená pro účastníky a návštěvníky jednotlivých kol? Opět se můžete těšit na krásné hostesky, které dokreslují atmosféru představování soutěžních vozů. Mimochodem, jejich šaty prošly také menším tuningem, a určitě se vám v kombinaci se štíhlými těly dívek budou zamlouvat …

Mezi další novinky patří upravený systém hodnocení AZ pneu Tuning Cupu nebo nové speciální soutěžní kategorie. Veliký zájem je zejména o kategorii A&T nováček roku. Už nějaký čas se nám e-mail plní dotazy mnoha tunerů a jak to tak vypadá, konkurence se letos v mnoha kategoriích ještě přiostří. Co se ovšem nemění, to je časový plán registrace. Tu musí všichni soutěžící stihnout nejpozději do 11:00h, jinak nemohou být do soutěže připuštěni, přičemž rozhoduje čas příchodu do informačního stánku, nikoliv čas příjezdu! K registraci si také vždy nezapomeňte vzít malý technický průkaz.

Dost bylo organizačních věcí. Fashion Cars Vysoké Mýto nám už tuto sobotu určitě odkryje některé z favoritů letošní sezóny a určitě se bude na co dívat. Pauza byla opravdu dlouhá a na sraz se moc těšíme. Pokud vydrží krásné počasí a potvrdí se zájem tunerů o tento pohodový sraz, možná se dočkáme i magické hranice sta soutěžících, což by byl skvělý start do roku 2009! Závěrem bych vás chtěl všechny do Vysokého Mýta pozvat a soutěžící i ostatní návštěvníky AZ pneu Tuning Cupu požádat, aby dodržovali pokyny pořadatelů soutěže - usnadníte nám tak spoustu práce. Děkujeme moc a nashledanou na Fashion Cars!