edge tuning

Krav Maga
Kategorie: Články

Pozvánka - JOY DAY MEETING

imageJste zvědaví? Chcete se bavit? Máte rádi vůni benzínu? Je Vám nula až sto let? V tom případě Vás oslovujeme! Chcete přijet? Kam? Pro začátek tato akce startuje na Letišti u Mnichova Hradiště ve dnech 17. - 19. července 2009.
Pokud splňujete tyto podmínky, srdečně Vás zveme na setkání, kterým se chceme vrátit ke kořenům motoristických akcí jako takových. Na začátku se jednalo hlavně o akce v duchu pohody, zábavy, spousty hezkých vzpomínek, sem tam i o hodnotnější cenu, než je jen pohár a tričko, ale hlavně o poznávání nových přátel, tak proč v tomto duchu nepokračovat, že..!!

Nenechte si toto setkání ujít! Třeba se právě na Vás usměje štěstí a Vy odjedete ze srazu hlavní cenou divácké tomboly, kterou je Toyota MR2, ale nejenom to. Budou připraveny i ceny pro nejhezčí vozy srazu. Kategoriemi budou země výroby. Cenou za první místo v 9 kategoriích bude plaketa, vyhlídkový let a NOKIA 6300. Více informací nejenom o velice zajímavém programu (destruction derby, exhibice vozů Hummer, kaskadérů, auto-kino) se dozvíte na stránkách našeho partnera a pořadatele této akce www.jdm-performance.cz