edge tuning

Krav Maga
Kategorie: Články

AZ pneu Tuning Cup 2011

imageAZ pneu Tuning Cup 2011 se postupně představí v měsících květnu, červnu a červenci na třech již oznámených srazech. Tuto "šňůru" jsme nechtěli přerušit a proto bude dalším kolem srpnová Tuning Extreme Show v Příbrami, která se uskuteční 12. - 13. 8. 2011. AZ pneu Tuning Cup bude na programu už tradičně v sobotní den. Uvidíme, jak to nakonec dopadne s letošním bodovým systémem a pravidly soutěže, ale možná se už v Příbrami dočkáte celoročního vyhodnocení. Ještě ale nepředbíhejme ...

1. Kolo - Fashion Cars Vysoké Mýto (14. 5.)

 

Tak a máme tu již třetí akci, která bude v roce 2011 zařazena do soutěže AZ pneu Tuning Cup. Slovíčko "třetí" je ale trošku zavádějící, protože Fashion Cars Vysoké Mýto (13. - 14. 5.) vlastně bude premiérovým kolem soutěže. Začátek právě na Automotodromu ve Vysokém Mýtě se postupem času stal tradicí a my se na Fashion Cars už opravdu moc těšíme. Pokud jste sraz dosud nenavštívili, tak můžeme pouze konstatovat, že k jeho velkým pozitivům patří téměř rodinná a pohodová atmosféra, velice zajímavá účast leštěnek od nás i ze zahraničí a také bohatý doprovodný program (sprinty, noční party, dB Drag ...).

Po organizační stránce jsme za posledních několik let nezaznamenali žádný zádrhel a vše fungovalo opravdu skvěle. Rovněž zázemí je vynikající - na oběd si můžete zajít do restaurace, celý prostor soutěže je jako na dlani díky malé tribuně a záchody jsou vždy čistě :-). Snad jedinou slabinou je aprílové počasí, které každým rokem Fashion Cars provází, za to ale opravdu organizátoři nemohou. Nějaký ten májový deštík nás ale od úspěšné premiéry AZ pneu Tuning Cupu 2011 rozhodně neodradí! A co vás? Přijedete se podívat?

 

2. Kolo - Relaxmeeting Pardubice (18. 6.)

 

Pardubický Relaxmeeting můžeme nepochybně označit za hvězdu posledních let, která neustále stoupá. A podle odhodlání organizátorů tomu bude stejně i letos. Vždy rekordní účast v soutěži AZ pneu Tuning Cup, bohatý program, výborné zázemí dostihového závodiště v centru Pardubic, ale přitom pohodová atmosféra a výborná organizace. To jsou hlavní důvody, proč nebude AZ pneu Tuning Cup na nejlepší akci letošního roku chybět.

Slovo dalo slovo a my máme pro letošní rok velkou motivaci. Soutěž dB Drag má tříbodové kolo, tak nesmíme zůstat pozadu. Společně s pořadateli akce se pokusíme o nový rekord v počtu soutěžícíh. V loňském roce se počet registrovaných vozidel zastavil na čísle 130. Vzhledem k tomu, že se vás na srazech běžně sjede 80 až 90, jde opravdu o skvělé číslo. My ale toužíme po pokoření mety 150 soutěžních vozů! Pomoci v dosažení tohoto nelehkého úkolu nám můžete pouze vy, takže si někde hodně výrazně už nyní poznačte datum 17. - 18. června. Věříme, že se na akci potkáme nejen s tradičními soutěžícími, ale že se po delší době ukáží i ti, kteří si dali na chvíli oddech. Pěkných aut je totiž u nás spousta, některé se jenom už tak často neukazují.

Pro více informací o soutěži AZ pneu Tuning Cup nezapomeňte sledovat naše webové stránky, které postupně začnou procitat ze zimního spánku. A pokud chcete zjistit něco víc o Relaxmetingu v Pardubicích, určitě mrkněte na www.relaxmeeting.cz.

 

3. Kolo - Tuning Auto Show Slušovice (2.7.)

 

Další zastávkou roku 2011 bude pro AZ pneu Tuning Cup tradiční sraz ve Slušovicích u Zlína. Jedná se sice o menší, ale dobře navštěvovanou akci, která v letošním roce mírně pozměnila svůj termín konání. Tuning Auto Show Slušovice se totiž uskuteční ve dnech 1. - 2. července. V minulém roce se zde sešla hodně početná skupinka polských a slovenských soutěžících - a právě oni jsou jedním z důvodů, proč sraz nemohl v kalendáři chybět ani letos. Tím dalším je fakt, že jde o naši domácí akci a zároveň jediné čistě moravské soutěžní kolo. Proto se dá očekávat účast jiných soutěžících, než těch, kteří běžně objíždění soutěžní kola v Čechách. A to je pro pestrost soutěže jenom dobře.

Základní informace o akci naleznete už nyní na www.tuning-sport.cz. Hlavním lákadlem akce budou kromě AZ pneu Tuning Cupu také měřené sprinty na 400m, soutěž dB Drag Racing nebo vystoupení kaskadérů. Program se tedy opírá o tradiční atrakce. Když se k tomu všemu připojí příjemné počasí a solidní divácká návštěvnost, určitě půjde o povedený sraz. Doufáme, že se na něm ukážete v co největším počtu!

 

4.Kolo Tuning Extreme Show Příbram (13.8.)

 

AZ pneu Tuning Cup 2011 se postupně představí v měsících květnu, červnu a červenci na třech již oznámených srazech. Tuto "šňůru" jsme nechtěli přerušit a proto bude dalším kolem srpnová Tuning Extreme Show v Příbrami, která se uskuteční 12. - 13. 8. 2011. AZ pneu Tuning Cup bude na programu už tradičně v sobotní den. Uvidíme, jak to nakonec dopadne s letošním bodovým systémem a pravidly soutěže, ale možná se už v Příbrami dočkáte celoročního vyhodnocení. Ještě ale nepředbíhejme ...

Po dvou dostihových areálech a také Automotodromu ve Vysokém Mýtě je Příbram jedinou "letištní" akcí v letošním kalendáři. Tento sraz je s AZ pneu Tuning Cupem spojen od jeho úplných počátků. Docela dobrá dopravní dostupnost a relativní blízkost matičce Praze zaručuje solidní účast nejen v naší soutěži, ale také na měřených sprintech. Uvidíme, co dalšího si na nás v roce 2011 pořadatelé srazu ještě připraví - snad to bude hlavně lepší počasí než v minulém roce. Novinky ohledně programu Tuning Extreme Show Příbram se určitě včas dozvíte na www.tuning-sport.cz. A pokud vás zajímá kompletní kalendář AZ Pneu Tuning Cupu 2011, naleznete ho ZDE.