edge tuning

Krav Maga
Kategorie: Články

Pozvánka - International Prague Car Festival 31.8. - 1.9.2013

imageVýstaviště PVA Letňany přivítá poslední prázdninový víkend již druhý ročník motoristické výstavy, která je zaměřena především na upravené automobily, luxusní, sportovní a závodní vozy, ameriky, elektromobily a bohatý doprovodný program. V hale budou k vidění kromě více než 250 netradičních automobilů módní přehlídky a tanečnice, k tomu airbrush, herní konzole, soutěže o zajímavé ceny, firmy s příslušenstvím a další doprovodný program.

Předprodej vstupenek na Ticketstream, Lupeni.cz a TicketOn.

Soutěže krásy budou prezentovány v podobě finále Czech Driver Girl a Miss léto. První soutěž je zaměřena na dívky s vášní pro motorismus a odvahou pro plnění netradičních úkolů ze světa automobilů. Ta druhá je naopak o fotografování dívek, které ke krásným autům bezesporu patří, stejně jako projekt Tuning Girl.

Jako hosté se představí kluby z české plochodrážní scény a krásné motocykly několika kategorií. Uvidíte také unikátní výstavu k 65. výročí plochodrážního závodu Zlatá přilba města Pardubice.

Pokud patříte k příznivcům RC modelů, můžete si je buď sami vyzkoušet nebo se stát diváky opravdového závodu pod hlavičkou RC Drift Clubu Praha.

Na venkovní ploše si návštěvníci budou moci vyzkoušet elektromobily, kurzy bezpečné jízdy, sportovní vozy a zvýšit hladinu adrenalinu při revoluci v driftování v podobě jízd s vozy EASYDRIFT.

Zkrátka nepřijdou ani nejmenší. Pro ně je po oba dny připravený závod na speciálních šlapadlech, dětské hřiště, trenažery jízdy a další zábava.

Otevírací doba:

31. srpna 10-18 hodin
1. září 10-16 hodin

Vstupné:

Základní vstupné zakoupené na akci: 200 Kč

Zvýhodněné rodinné vstupné zakoupené na akci:
- rodič a jedno dítě nad 120 cm: 300 Kč
- rodič a dvě děti nad 120 cm: 400 Kč
- 2 rodiče a jedno dítě nad 120 cm: 500 Kč
- 2 rodiče a 2 děti nad 120 cm: 600 Kč
- každé další dítě nad 120 cm 100 Kč

Majitelé průkazu ZTP: zdarma
Děti do 120 cm: zdarma

Místo konání:

PVA Letňany
Beranových 667
199 00 Praha 9 - Letňany

GPS: 50°7'41.662"N, 14°30'51.679"E

Výstaviště se nachází na konečné metra trasy C. Na této trase je také zastávka Hlavní nádraží a Nádraží Holešovice, kam jezdí 99 % vlakových spojů do Prahy.

Pokud přijedete autobusem, pravděpodobně bude cílová stanice Nádraží Praha Florenc,
kde se také nachází stanice metra na trase C.

Veškeré spoje městské hromadné dopravy v Praze najdete na webu www.dpp.cz.
Cena standardní přestupní jízdenky je 32 Kč, cena zlevněné jízdenky, která je také přestupní, ale platí pouze 30 minut, je 24 Kč.

Zbrazit více informací o International Prague Car Festival 31.8. - 1.9.2013.